YOUR BETTER CHOICE
Bądź aktywnym i zdrowym kibicem. Trenuj z piłką lub przygotuj zdrowe przekąski. Niezależnie od tego co wybierzesz, my zapraszamy na wspólny trening do klubu.

HOLMES PLACE
Kluby fitness w standardzie premium

Holmes Place to międzynarodowa sieć klubów fitness i wellness, założona blisko 40 lat temu w Londynie. Obecnie ma ponad 86 klubów w Europie, w tym 4 kluby w Polsce:

Holmes Place Premium hotel Hilton
ul. Grzybowska 63, Warszawa

Holmes Place Premium hotel Marriott
Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa

Holmes Place Premium OVO
ul. Podwale 83, Wrocław

Holmes Place Fitness Skorosze
Gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, Warszawa


Najlepsze zajęcia grupowe fitness

Przygotowaliśmy doskonały pakiet zajęć grupowych opracowanych przez znaną na całym świecie markę Les Mills - od treningu ze sztangą Bodypump aż po trening ciała i umysłu Bodybalance-uzupełnionych o autorskie zajęcia Holmes Place, jak Made in Brazil, X-Celerate, Pilates czy Joga.

Holmes Place to miejsce dla Ciebie #enjoythejourney

Najwyższej klasy sprzęt treningowy

Naszym Klubowiczom zapewniamy zawsze najlepszy i różnorodny sprzęt. Gwarantujemy, że każda minuta Twojego treningu będzie wykorzystana efektywnie.

Dysponujemy największą strefą maszyn cardio, bogato wyposażoną strefą treningu funkcjonalnego oraz treningu siłowego.

Kompleksowo wyposażona strefa wellness

Znajdź spojój i relaks w naszej strefie wellness. Zanurz się w basenie albo w gorącym jacuzzi.

Pozwól, aby nasi Mistrzowie Sauny wprowadzili Twoje ciało i umysł w stan błogiego odpoczynku podczas niesamowitych rytuałów saunowych.

Trening Personalny

Nasz zespół to świetni trenerzy, a jednocześnie Twoi partnerzy w ćwiczeniach. Zapewnią Ci wsparcie, którego oczekujesz. Trenując z jednym z naszych trenerów osobistych skoncentrujesz się tylko na swoich indywidualnych potrzebach, a cele treningowe osiągniesz efektywnie, w Twoim własnym tempie.

Aby skorzystać z zaproszenia, pokaż voucher w recepcji wybranego przez siebie klubu. Zaproszenie jest ważne wyłącznie dla osób, które nie były Gościem żadnego klubu Holmes Place w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Zaproszenie jest ważne przez 3 tygodnie od daty jego wysłania i nie podlega wymianie na gotówkę i inne usługi. Aby skorzystać z zaproszenia należy mieć ukończone 18 lat.